به زودی صورت میگیرد

برپایی غرفه فروش صنایع دستی در فرودگاه بین المللی زاهدان

EN

به زودی صورت میگیرد

شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ | 21:24180 بازدیدمعاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: به زودی غرفه صنایع دستی در فرودگاه بین المللی زاهدان دایر می شود. 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، بهروز عیسی زهی اظهار کرد: در راستای توسعه و ترویج محصولات صنایع دستی استان با استفاده از مکانهایی که می توانند در فروش صنایع دستی مفید واقع شوند طی تعامل با اداره کل فرودگاه های بین المللی استان مقرر شد فضایی برای فروش این محصولات در اختیار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قرار داده شود. 

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: به زودی این فضا در اختیار یکی از صنعتگران استان قرار داده می شود تا با ارائه مجموعه ای کامل از محصولات صنایع دستی این غرفه را راه اندازی کند. 

این مسئول با اشاره به اینکه مقرر شده تا یک غرفه نیز در هتل استقلال شهرستان زاهدان راه اندازی شود، بیان کرد: استفاده از فضاهای هتلهای دیگر استان نیز در دستور کار قرار دارد تا نیاز مسافران در هتلها برای خرید صنایع دستی تامین گردد. 

وی گفت: یکی دیگر از برنامه هایی که داریم اینست که در آینده و با توسعه ایستگاه های راه آهن سیستان و بلوچستان، غرفه صنایع دستی را نیز در این ایستگاه ها دایر کنیم. 
انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۰۵۰

بازدید دیروز

۹۷۹

بازدید ماه

۱۰۵۰

بازدید کل

۱۳۴۸۵۷۴

افراد آنلاین

۲