رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سراوان:

15 هزار گردشگر در سال 96 از مناطق گردشگری سراوان بازدید کردند

EN

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سراوان:

سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ | 08:2886 بازدید

 


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، جلسه خدمات سفر شهرستان سراوان امروز با حضو درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان، بزرگزاده معاونت عمرانی فرماندار، بخشدار مرکزی، بخشدار بم پشت و اعضای ستاد دائمی خدمات سفر شهرستان سراوان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. 

در این جلسه حمزه ندرت زهی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر جلسه، گزارشی از ستاد خدمات سفر در سال 96 و همچنین آماری از بازدید گردشگران از آثار تاریخی شهرستان و مناطق گردشگری و گزارشی از روستاهای هدف گردشگری شهرستان عنوان کرد. 

وی گفت: در سال 96 نیز 15 هزار گردشگر از آثار تاریخی و مناطق گردشگری شهرستان سراوان بازدید کردند. 

ندرت زهی بیان کرد: در نوروز 97 اقامت در تمامی اقامتگاه های شهرستان سراوان به طور رایگان خواهر بود. 

بزرگزاده معاونت عمرانی فرماندار ضمن اینکه ستاد دائمی خدمات سفر دارای دستورالعمل ها و کمیته های دهگانه است از اعضای کمیته ها خواست جلسات خود را به طور منظم برگزار و گزارشی به فرمانداری و دبیرخانه ستاد در اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سراوان ارسال تا در جلسات بعدی خدمات سفر به یک جمع بندی دقیق برسند.

نارویی فرماندار سراوان ضمن تشکر از اعضای خدمات سفر که همکاری همه جانبه ای در سال گذشته با ستاد انجام داده اند خواستار این همکاری به طور جدی در این سال شد. 

وی همچنین از صدا و سیمای مرکز استان که هر شب به صورت زنده  ظرفیتهای شهرستان را به تصویر می کشد قدردانی کرد و تلاش همه مسئولین در معرفی هرچه بهتر شهرستان سراوان به مسافران و گردشگران نوروزی را خواستار شد و از تمامی مسئولین خواست همه مهمانسراها، ادارات و مدارس سطح شهرستان را برای استقبال از مهمانان نوروزی و مسافران اماده کنند. 

 وی همچنین از راه اندازی بازارچه صنایع دستی نوروزی در شهرستان سراوان و روستای هدف گردشگری شهرستان خبر داد. 

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۶۲۷

بازدید دیروز

۲۶۶۲

بازدید ماه

۳۳۵۲۲

بازدید کل

۱۰۴۵۴۳۴

افراد آنلاین

۲۱