اطلاعیه شماره 1ستاد  اجرایی خدمات سفراستان

EN

اطلاعیه شماره 1ستاد  اجرایی خدمات سفراستان

چهار‌شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۵ | 17:16755 بازدید

اطلاعیه شماره 1ستاد  اجرایی خدمات سفراستان
     ستاد  اجرایی خدمات سفر استان ضمن تبریک آغاز سال "اقتصاد مقاومتى؛اقدام و عمل"به تمامی هموطنان عزیز و همه فعالان و دست اندر کاران ستاد های اجرایی خدمات سفرشهرستانها و منطقه آزاد با توجه به تعطیلات پیش رو، توصیه هاى ذیل را جهت رفاه حال گردشگران و مسافران اعلام مي نمايد:
✓ با توجه به شرایط ناپایدار جوی و احتمال بارندگی در مناطق مختلف استان هموطنان عزیز قبل از سفر نسبت به برنامه ریزی و انتخاب مقصد سفر و محل اقامت خود اقدام نمایند.
✓ هموطنان و مسافران  عزیز با عضویت در کانال راهنمای گردشگری استان یاتماس با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برنامه هاى فرهنگی تدارک دیده شده توسط دستگاه های عضو ستادهای اجرایی خدمات سفر شامل جشن ها وبازارچه های نوروزی اطلاع حاصل نموده و بازدید نمایند
✓ به مسافران عزیز پیشنهاد میشود شرکت در برنامه ها و مراسمی که ستادهای اجرایی خدمات سفر استان با محوریت ایام نوروز تدارک دیده اند را در برنامه خود قرار دهند.
✓ هموطنان گرامی پیش از سفر از طریق سامانه مرکز مدیریت راههای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ها به شماره 141 از وضعیت تردد در جاده های استان و از طریق سامانه 134 از شرایط آب و هوایی مقصد مورد نظر اطلاعات لازم را کسب و سپس برای سفر خود برنامه ریزی نمایند .
✓ مسافران عزیز ضمن حفظ آرامش خود در ترافیک های احتمالی نهایت همکاری را با پلیس راهور ناجا و مأموران راهداری بعمل آورده و از توقفهای غیرضروری در حاشیه جاده ها، اطراف جاذبه ها و سایر نقاطی که موجب ترافیک می شود خودداری کنند.
در پایان ستاد اجرایی خدمات سفر استان ضمن تاکید بر اهتمام و تلاش مضاعف  ستادهای اجرایی خدمات سفر شهرستانها و منطقه آزاد در تمامی بخشهای حمل و نقل و ترافیک، امنیت و انتظامی، امداد و نجات، مدیریت بحران، بهداشت و درمان، اسکان و پذیرایی و ...  هماهنگی کامل کلیه واحد های مسئول را برای خدمات رسانى شایسته به مسافران و گردشگران ضروری می داند

سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخگویی به شکایات 09629
سامانه اطلاع رسانی پیامکی جاذبه های گردشگری 7070
شماره تلفن های دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان:
05433239645
05433212336

 

کانال تلگرام:https://telegram.me/sbgardeshgar

دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان سیستان و بلوچستان


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۳۵۱۲

بازدید دیروز

۴۰۶۳

بازدید ماه

۱۵۲۵۲

بازدید کل

۱۴۵۳۰۳۷

افراد آنلاین

۱۰