رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر خبر داد

اقامت بیش از 10 هزار و 500 نفر مسافر نوروزی در نیکشهر 

EN

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر خبر داد

پنج‌شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ | 12:14116 بازدید

 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، خیرالنسا امیری اظهار کرد: با تعامل و همسویی و مشارکت کلیه اعضای ستاد خدمات سفر، در جهت ارائه هرچه مطلوب تر خدمات به مسافرین و گردشگران نوروزی متفاوت تر از سالهای گذشته با تمهیدات ویژه نظیر اسکان، سرویس دهی مناسب، خدمات و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، نظیر شب های فرهنگی، از دوم تا دوازدهم فروردین ماه، برگزاری نمایشگاه های سوغات و صنایع دستی و خدمات پزشکی و امداد و نجات، ایجاد کمپ های موقت و مشارکت دهیاران در ایجاد مسافرکاشانه ها، اقدام کرده اند. 

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیکشهر افزود: ایجاد سازه های کپری و دیوان جاه در دو نقطه تنگه سرحه و هیتان، مهمانان را از نقاط مختلف کشور پذیرا میباشد. 

این مسئول ادامه داد: از 28 اسفندماه سال گذشته تا هفتم فروردین ماه امسال تاکنون تعداد 10 هزار و 573 نفر در شهرستان نیکشهر اقامت و تعداد 15 هزار و 638 نفر از جاذبه های گردشگری این شهرستان بازدید کرده اند. 

وی گفت: با توجه به قرارگرفتن این شهرستان در مسیر جاده ترانزیتی و شرایط خاص و ظرفیت طبیعت گردی این شهرستان موج دوم سفر به این شهرستان از امروز آغاز شده است. 

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۹۱۹

بازدید دیروز

۱۲۴۹

بازدید ماه

۴۲۰۶۱

بازدید کل

۱۲۹۵۲۴۷

افراد آنلاین

۱۵