به زودی برگزار میشود

جشنواره ساحل نشینان کشور در چابهار

EN

به زودی برگزار میشود

پنج‌شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ | 19:1398 بازدید


جشنواره ساحل نشینان کشور در چابهار
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: جشنواره فرهنگی گردشگری ساحل نشینان کشور برای اولین بار در چابهار برگزار میشود. 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی اظهار کرد: جشنواره فرهنگی گردشگری ساحل نشینان کشور به زودی در شهرستان چابهار برگزار میشود. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: این جشنواره برای اولین بار در استان و با حضور 7 استان ساحلی کشور در چابهار برگزار میشود. 

این مسئول ادامه داد: یکی از برنامه های مهم دیگری که در دستور کار اداره کل میراث فرهنگی استان قرار دارد پیگیری اجلاس وزرای گردشگری کشورهای حاشیه اقیانوس هند است که در حال رایزنی و برنامه ریزی هستیم.

وی در رابطه با دستاوردهای حضور در نمایشگاه گردشگری سلامت عمان گفت: دستاورد بزرگ این حضور این بود که توانستیم برای جشنواره فرهنگی هنری و گردشگری شبهای فرهنگی سیستان و بلوچستان در عمان و اجرای موسیقی بلوچستانی و سیستانی در سالن بزرگ اپرای سلطان مسقط برنامه ریزی کنیم. 

جلالزایی بیان کرد: دستاورد دیگر حضور در این نمایشگاه جذب چند سرمایه گذار عمانی بود که بدنبال سرمایه گذاری در زمینه گردشگری در سیستان و بلوچستان هستند. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: در کشور عمان جلساتی با سفیر ایران در عمان، ایرانی های مقیم عمان و مسئولان آژانس های مسافرتی عمان برگزار شد که به زودی در این زمینه شاهد اتفاقات خوبی در استان خواهیم بود. 

وی خاطرنشان کرد: افزایش پروازها از مسقط به چابهار و از مسقط به زاهدان و نیز لغو روادید عمانی ها به ایران از دستاوردهای مهم حضور در نمایشگاه گردشگری سلامت عمان بود. 

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۴۷۴

بازدید دیروز

۹۷۸

بازدید ماه

۴۷۴

بازدید کل

۱۳۹۳۲۷۴

افراد آنلاین

۸