مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان:

چابهار با هم افزایی و وحدت همه ي گروهها بهار توسعه گردشگری و اقتصادی کشور میشود 

EN

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان:

پنج‌شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ | 20:5886 بازدید


چابهار با هم افزایی و وحدت همه ي گروهها بهار توسعه گردشگری و اقتصادی کشور میشود 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: چابهار انشاءالله با هم افزايي تشريك مساعي وحدت و يكدلي همه گروهها بهار توسعه گردشگری و اقتصادی کشور میشود. 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی طی بیانیه ای شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی چابهار را تسلیت گفت و این اقدام را محکوم کرد. 

متن بیانیه به شرح زیر میباشد:

بار دیگر دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران دست به اقدامی وقیحانه زده و جمعی از هموطنان مان را شهید و مجروح کردند.  

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده های شهدای این حادثه، و محکومیت این اقدام کور و ناجوانمردانه ، اعلام میدارم که با اقتدار و عزم جدی در راستای پیشرفت و توسعه این منطقه استراتژیک گام برخواهیم داشت و چابهار را به عنوان مسیر توسعه کشور معرفی خواهیم نمود. 

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با جدیت در مسیر توسعه  گردشگری این منطقه گام برمیدارد و نشان میدهد که تلاش دشمن برای ناامن جلوه دادن منطقه و متوقف ساختن پیشرفت چابهار بیهوده بوده است. 

بندر چابهار، بهار توسعه ایران و قطب توسعه اقتصادی و گردشگری کشور خواهد شد و تا رسیدن به این مهم هیچ اقدامی از سمت دشمن نمی تواند مانع تلاش و پیشرفت این منطقه شود. 

 اینجانب یکبار دیگر ضمن همدردی با خانواده های شهدای حمله تروریستی چابهار و محکومیت اقدامات بزدلانه ایادی استکبار از خداوند منان آرزوی توفیق و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

علیرضا جلالزایی 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۸۵۴

بازدید دیروز

۴۰۳۴

بازدید ماه

۵۸۸۸

بازدید کل

۱۵۷۲۶۸۳

افراد آنلاین

۱۷