مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

انتشار دوازدهمین شماره نشریه تخصصی کاو

EN

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ | 10:0296 بازدید


انتشار دوازدهمین شماره نشریه تخصصی کاو

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی اظهار کرد: در راستای اهداف بلند مرتبه سازمانی و کاربست برنامه های تعریف شده با هدف همه گیر کردن فرهنگ پژوهش، دوازدهمین شماره نشریه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری (کاو) منتشر شد. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: این نشریه که با مشارکت و یاری پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و به همت کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی و پژوهشگران استان از یک سال قبل جای خود را در بین نشریات تخصصی حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باز نموده است پس از وقفه ای کوتاه دوباره منتشر شد. 

این مسئول ادامه داد: در این نشریه سعی میشود با مشارکت محققین محلی و دانش پژوهان، جستارهای علمی و گفتارهای تخصصی کهن دیار سیستان و بلوچستان منتشر شود. 

وی گفت: در این راستا از تمامی علاقمندان دعوت به عمل می آید تا به منظور تهیه شماره های بعدی علاوه بر ارائه نقطه نظرات کارشناسانه، برای ارائه مقالات و مطالب تخصصی با دبیرخانه تماس حاصل نمایند و یا مطالب و مقالات خود را به آدرس اینترنتی kavmagazineinfo@gmail.com ارسال نمایند. 

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۵۳۵۲

بازدید دیروز

۱۴۷۱

بازدید ماه

۸۴۴۰۳

بازدید کل

۱۶۵۱۱۹۸

افراد آنلاین

۶