معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

تکمیل ظرفیت تاسیسات گردشگری چابهار در تعطیلات اخیر

EN

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ | 00:2619 بازدید


تکمیل ظرفیت تاسیسات گردشگری چابهار در تعطیلات اخیر
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از تکمیل ظرفیت تاسیسات گردشگری چابهار در تعطیلات اخیر خبر داد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: با توجه به تعطیلات اخیر که در هفته جاری نیز ادامه دارد با حضور گسترده مسافران در چابهار، تقریبا ظرفیت همه تاسیسات گردشگری اعم از هتل ها، اقامتگاه های بومگردی و غیره تکمیل شده است. 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: آب و هوای معتدل، وجود جاذبه های طبیعی همچون، سواحل زیبا، رقص دلفین ها، مهمانوازی مردمان، گلفشان ها و غیره باعث شده تا گردشگران زیادی از سراسر کشور به این منطقه سفر کنند. 

وی ادامه داد: در سالهای اخیر تبلیغات هدفمندی با برگزاری فم تورهای آشناسازی برای فعالین گردشگری ایران، مشارکت جوامع محلی و حضور فعال بخش خصوصی در ایجاد تصویر مثبت نسبت به استان از عوامل موثر در شکل گیری موج سفر به این منطقه می باشد. 

میرحسینی تصریح کرد: علاوه بر چابهار شاهد افزایش ضریب اشغال تاسیسات گردشگری در سایر شهرهای استان هستیم که با اجرای طرح ارزان سازی سفر بزودی شاهد موج جدیدی از حضور گسترده گردشگران در مسیرهای گردشگری استان خواهیم بود. 

این مسئول یادآور شد: تاسیسات گردشگری نسبت به سال 94 سه برابر شده است اما جوابگوی تقاضای ایجاد شده نمی باشد و در برنامه داریم تا پایان سال از اقامتگاه‌ها و مجتمع های بین راهی جدید بهره برداری نماییم و سایر زیرساخت های مورد نیاز از جمله راه دسترسی و سرویس های بهداشتی مناسب را با مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی برای رفاه حال گردشگران تامین کنیم.

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۰۸۷

بازدید دیروز

۹۷۹

بازدید ماه

۱۰۸۷

بازدید کل

۱۳۴۸۶۱۱

افراد آنلاین

۴