رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان خبر داد

برگزاری تورهای زاهدان گردی در ایام نوروز

EN

رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان خبر داد

دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | 11:4516 بازدید


برگزاری تورهای زاهدان گردی در ایام نوروز

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، وحیده رخشانی در تشریح برنامه های نوروزی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان اظهار کرد: با همکاری دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر تلاش می‌شود تا با برگزاری برنامه های متنوع در نوروز ۹۸ ایام شادی برای شهروندان و مسافران نوروزی رقم زده شود. 

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان افزود: از جمله این برنامه‌ها برگزاری مسابقه رالی در کورین و راه اندازی تورهای گردشگری زاهدان گردی و تورهای جاذبه های پیرامونی است و تور کویرنوردی دو روزه در نصرت آباد برگزار می شود. 

این مسئول با اشاره به برگزاری جشن های نوروزی با همکاری شهرداری زاهدان در پارک های سطح شهر بیان کرد: جشن چهارشنبه آخر سال نیز در پارک ملت زاهدان برگزار خواهد شد.

وی گفت: با توجه به تقارن عید مبعث با ایام نوروز جشن مبعث در زائر سرای امام رضا علیه السلام زاهدان برگزار می شود.

رخشانی ادامه داد: برپایی نمایشگاه صنایع دستی و غذاهای محلی در جنب موزه منطقه ای شرق کشور و جشنواره غذاهای محلی و موسیقی سنتی در چهارراه رسولی از برنامه های دیگر ایام نوروز است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان به مراسم استقبال از مسافران نوروزی در مبادی ورودی شهر در نخستین روز سال اشاره کرد و افزود: استقبال از مسافران نوروزی در مجتمع خدمات رفاهی پلیس راه زاهدان در ایام نوروز نیز انجام میشود. 

این مسئول ادامه داد: با هماهنگی با شرکت پخش فراورده های سوختی و فرمانداری زاهدان مقرر شد سوخت اضافه تورهای ورودی به این شهرستان تامین شود. 

وی گفت برپایی چادرهای راهنمای مسافر در مناطق ۵ گانه شهر با همکاری شهرداری زاهدان و اعمال تخفیف ویژه برای اقامت در هتل های منتخب شهر زاهدان جهت مهمانان فرهنگی و نیز تخفیف عمومی برای سایر مسافران از دیگر برنامه‌های اداره زاهدان در ایام نوروز ۹۸ است. 

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۵۰۶

بازدید دیروز

۹۷۸

بازدید ماه

۵۰۶

بازدید کل

۱۳۹۳۳۰۶

افراد آنلاین

۳