دهم فروردین ۹۸ برگزار میشود 

جشن نوروزی کوه بیرک چشم انداز طبیعت

EN

دهم فروردین ۹۸ برگزار میشود 

چهار‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | 12:5018 بازدید


جشن نوروزی کوه بیرک چشم انداز طبیعت

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، ابراهیم محمدی اظهار کرد:
دومین جلسه ستاد خدمات سفر های نوروزی به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کمیته ده گانه با هدف برنامه‌ریزی برای ایجاد شرایط مناسب برای میهمانان نوروزی برگزار شد. 

وی گفت: در این جلسه فرماندار بر لزوم فعالیت اعضای ستاد جهت ارائه خدمت به مسافرین از 25 اسفند ۹۷ تا 17 فروردین ۹۸ تاکید کرد. 

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهرستان با اشاره به برگزاری جشن دهم فروردین ماه با عنوان کوه بیرک چشم انداز طبیعت، ادامه داد: برنامه های دیگری قرار است در ایام نوروز ۹۸ در این شهرستان برگزار شود که نصب سیاه چادر در ورودی مهرستان برای پذیرایی و راهنمایی مسافران نوروزی و بازدید از جاذبه های گردشگری این شهرستان از جمله این برنامه ها است. 

دبیر ستاد خدمات سفر مهرستان افزود: ایجاد غرفه های صنایع دستی شامل سوزن دوزی و حصیر بافی و نصب بنر جاذبه های گردشگری در میدان شهر برنامه های دیگر ستاد خدمات سفر این شهرستان است. 

وی خاطرنشان کرد: تهیه بروشور جامع از مکانهای تاریخی و جاذبه های گردشگری و نقشه ارتباطی و محصولات کشاورزی نیز در دستور اعضای ستاد خدمات سفر مهرستان قرار دارد. 

انتها پیام

مقالات مشابه


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۴۸۴

بازدید دیروز

۹۷۸

بازدید ماه

۴۸۴

بازدید کل

۱۳۹۳۲۸۴

افراد آنلاین

۲۳