جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:

وقوع بیشتر تصادفات جاده ای در 30 کیلومتری شهرها رخ میدهد

EN

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:

پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | 15:1517 بازدید


وقوع بیشتر تصادفات جاده ای در 30 کیلومتری شهرها رخ میدهد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در مراسم آغاز فعالیت های نوروزی دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر با بیان اینکه طرح نوروزی از مهمترین طرح هایی است که همه دستگاه های امدادرسان در آن مشارکت دارند، اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته امسال شاهد کاهش 12 درصدی تلفات و حوادث جاده ای بودیم که این آمار نسبت به سال قبل وضعیت بهتری داشته است.
   
وی با بیان اینکه بیشترین تصادفات در 30 کیلومتری ورودی شهرها رخ داده است، افزود: پلیس اقدامات پیشگیرانه را انجام داده و در نقاط حادثه‌خیز با همکاری اداره راهداری اقدام به نصب علائم هشدار کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان از مسافران و میهمانان نوروزی خواستار رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی شد و گفت: پلیس آمادگی حضور به موقع در صحنه ها را دارد، همچنین امسال اقدام به افزایش 15درصدی تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی کرده ایم تا شاهد کاهش تلفات جاده ای باشیم.

طاهری خاطر نشان کرد: نیروهای طرح امنیت و آرامش در 80 نقطه محورهای مواصلاتی این استان در ایام نوروز برای برقراری امنیت و خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی مستقر می شوند.

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۴۶۹

بازدید دیروز

۹۷۸

بازدید ماه

۴۶۹

بازدید کل

۱۳۹۳۲۶۹

افراد آنلاین

۲