معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

استقبال بیش از ۲۰۰۰ مسافر نوروزی از کمپ موقت ساحل رمین

EN

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

یک‌شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | 10:0212 بازدید


استقبال بیش از ۲۰۰۰ مسافر نوروزی از کمپ موقت ساحل رمین

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، آریا نارویی اظهار کرد: در نوروز امسال بیش از ۲۰۰۰ مسافر در کمپ موقت ساحل رمین اسکان یافتند. 

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان افزود: با توجه به لزوم تامین زیرساخت های اقامتی و رفاهی بویژه در ایام نوروز در شهرستان چابهار، کمپ موقت نوروزی در زمینی با مساحت ۸ هزار متر مربع از اراضی گردشگری ساحل رمین توسط بخش خصوصی با حمایت اداره کل میراث فرهنگی استان راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: این مجموعه با امکاناتی از قبیل ۴۰ عدد چادر اقامتی، واحدهای بهداشتی مجهز به حمام، تامین آب شرب و برق مورد نیاز مسافران در ایام نوروز میزبان گردشگرانی از نقاط مختلف کشور بود. 

نارویی در ادامه بیان کرد: قرار است این مجموعه در فاز اول در زمینی به مساحت ۲ هکتار با طراحی متفاوت مجهز به امکانات پذیرایی، رفاهی توسط بخش خصوصی احداث و به بهره برداری برسد که اقدامات لازم توسط اداره کل در راستای تامین زیرساختهای اولیه آن شامل اجرای راه آسفالته، محوطه سازی و شبکه روشنایی معابر از محل روستا تا زمین مذکور در حال انجام است. 

انتهای پیام

 


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۳۵۷۵

بازدید دیروز

۴۰۶۳

بازدید ماه

۱۵۳۱۵

بازدید کل

۱۴۵۳۱۰۰

افراد آنلاین

۶