رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور: 

ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان بی نظیر است

EN

رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور: 

شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ | 08:2121 بازدید


ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان بی نظیر است

به ‌گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز در سفر به استان سیستان و بلوچستان و در بازدید از ظرفیت‌ های گردشگری چابهار اظهار کرد: چندی پیش در تهران با حضور استاندار سیستان و بلوچستان موضوعات مرتبط با گردشگری این استان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این سفر نیز این ظرفیت‌ها از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرد و با توجه به ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود سیستان و بلوچستان در حوزه گردشگری از جمله گردشگری طبیعی باید بتوانیم از این ظرفیت ها به نفع مطلوب استفاده کنیم.

مونسان ادامه داد: خوشبختانه اقدامات خوبی از سوی استانداری، اداره کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان و نیز منطقه آزاد چابهار در حوزه گردشگری انجام شده و امیدوارم در این سفر به کمک هم بتوانیم به توسعه و تأمین هرچه بیشتر زیرساخت های گردشگری این منطقه شتاب دهیم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: اداره کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان و منطقه آزاد چابهار با برنامه هایی که انجام داده اند موفق به درآمدزایی هایی در حوزه گردشگری شده که استفاده هوشمندانه و هدفمند از این درآمدها می تواند باعث رونق هرچه بیشتر این منطقه شود و آن را به قطب گردشگری تبدیل کند.

 مونسان افزود: این در حالی است که استان سیستان و بلوچستان در حوزه صنایع دستی نیز ظرفیت های بی نظیری دارد و امید داریم با کمک استانداری از این ظرفیت ها نیز به نحو مطلوب برای ایجاد اشتغال و نیز درآمدزایی مردم منطقه استفاده کنیم.

گفتنی است؛ سفر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به منطقه چابهار امروز و فردا انجام می شود.

انتهای پیام

مقالات مشابه


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۵۳۴۷

بازدید دیروز

۱۴۷۱

بازدید ماه

۸۴۳۹۸

بازدید کل

۱۶۵۱۱۹۳

افراد آنلاین

۵