رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان خبر داد

بازدید نوجوانان عضو کانون پرورش فکری از مرکز آموزش صنایع دستی زاهدان

EN

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان خبر داد

چهار‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ | 10:4239 بازدید


بازدید نوجوانان عضو کانون پرورش فکری از مرکز آموزش صنایع دستی زاهدان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، وحیده رخشانی اظهار کرد: ۲۰ نفر از نوجوانان دختر عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان زاهدان از مرکز آموزش صنایع دستی این شهرستان بازدید کردند. 

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان افزود: این افراد در بازدید از مرکز آموزش صنایع دستی با حضور در کلاس های مختلف ضمن آشنایی با مواد اولیه، با شیوه صحیح کار با مواد آشنا شدند. 

این مسئول ادامه داد: این بازدید با هدف ترغیب نوجوانان برای ثبت نام در کلاسهای تابستانی آموزش صنایع دستی و در جهت غنی سازی اوقات فراغت برگزار شد. 

وی گفت: در شرایط کنونی سریعترین و کیفی ترین مسیر برای ایجاد کسب و کارهای خانگی مهارت آموزی است و تعطیلات تابستان فرصت مغتنمی برای جامعه قابل توجه دانش آموزی است که می توانند فارغ از دغدغه های سال تحصیلی، با شناخت صنایع دستی، براساس علاقه مندی فردی نسبت به یادگیری، پرورش خلاقیت، و خلق یک اثر هنری بومی اقدام کرده و با پشتکار راهی برای کسب درآمد و تعیین شغل اتی در حوزه بخش خصوصی اقدام کنند.

رخشانی خاطرنشان کرد: مقرر است در پایان طرح اوقات فراغت نمایشگاهی از محصولات صنایع دستی نوجوانان و جوانان شرکت کننده در مراکز آموزشی برگزار شود.

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۴۲۶

بازدید دیروز

۱۷۴۷

بازدید ماه

۴۹۹۳۱

بازدید کل

۱۷۰۵۴۲۴

افراد آنلاین

۴