همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود

آزمون جامع پایان دوره های کوتاه مدت گردشگری در زاهدان 

EN

همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود

شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ | 07:3838 بازدید


آزمون جامع پایان دوره های کوتاه مدت گردشگری در زاهدان 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: تمهیدات و مقدمات لازم برای برگزاری آزمون جامع مدیریت فنی بند ب روز جمعه ۸ شهریورماه با همکاری جهاد دانشگاهی استان فراهم شده است. 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان افزود:  آزمون جامع دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری، به منزله مرحله پایانی فراگیری آموزه‌های تئوری برای شرکت‌کنندگان در دوره‌های کوتاه‌مدت آموزشی از جمله مدیریت‌ فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری است.

وی یادآور شد: فراگیران دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری پس از حضور در کلاس‌های برگزار شده توسط موسسات آموزشی دارای مجوز و تحت نظارت اداره‌ کل میراث فرهنگی استان به منظور اثبات توانایی علمی در آزمون جامع شرکت نموده و پس از موفقیت در این آزمون گواهینامه پایان دوره را اخذ می‌نمایند.

میر حسینی بیان کرد: برای آموزش نیروی انسانی شاغل در تاسیسات گردشگری استان بیش از ۵۰ دوره آموزشی توسط معاونت گردشگری در سال جاری تعریف و تدوین شده و توسط موسسات آموزشی در حال برگزاری است که امیدواریم تا پایان سال ۲ هزار نفر فعال گردشگری آموزش دیده در سیستان و بلوچستان داشته باشیم. 

گفتنی است؛ این آزمون به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. 

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۲۴۸

بازدید دیروز

۳۵۶۴

بازدید ماه

۶۳۳۷۱

بازدید کل

۱۸۳۷۸۴۰

افراد آنلاین

۴