معاون میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان خبر داد

حضور راهنمایان گردشگری یزد در سیستان و بلوچستان

EN

معاون میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان خبر داد

دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ | 10:4833 بازدید


حضور راهنمایان گردشگری یزد در سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: تور راهنمایان گردشگری استان یزد از روز گذشته به منظور آشنایی با جاذبه های گردشگری سیستان و بلوچستان وارد زاهدان شده و در روز نخست از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری منطقه سیستان بازدید کردند. 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان افزود: این تور که متشکل از ۱۵ راهنمای گردشگری است، قرار است به مدت ۴ روز از جاذبه های مختلف شمال تا جنوب استان بازدید کند. 

این مسئول ادامه داد: حضور راهنمایان گردشگری استان یزد در سیستان و بلوچستان یکی از اقدامات ملی پویش معرفی سیستان و بلوچستان است که این تعاملات تاکنون با استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، یزد، تهران، خراسان جنوبی وکرمان  انجام شده و حضور در سایر استانهای  با اجرای برنامه های فرهنگی و معرفی جاذبه های سیستان و بلوچستان نیز اقدامات دیگری است که در راستای پویش ملی صورت خواهد گرفت.
راهنمایان گردشگری نقش مهمی در توزیع سفر و شکل گیری تصویر گردشگران  نسبت به مقاصد گردشگری دارند بنابر این حضور راهنمایان گردشگری یزد فرصت مهمی برای افزایش تعاملات دو استان در بخش گردشگری خواهد بود

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۲۰۷

بازدید دیروز

۲۳۹۳

بازدید ماه

۴۲۰۱۷

بازدید کل

۲۰۰۲۲۷۲

افراد آنلاین

۲۲