صبح امروز صورت گرفت

ورود تور ۲۵ نفره بازنشستگان کشور در زاهدان

EN

صبح امروز صورت گرفت

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | 08:3728 بازدید


ورود تور ۲۵ نفره بازنشستگان کشور در زاهدان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، تور ۲۵ نفره گردشگران بازنشسته از استانهای مختلف کشور صبح امروز وارد زاهدان شده و مورد استقبال معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان قرار گرفت.

مجتبی میرحسینی در این زمینه اظهار کرد: این گروه به مدت یک هفته در یک برنامه سفر مشخص با آثار و جاذبه های گردشگری شمال و جنوب استان آشنا خواهند شد. 

وی گفت: در روز نخست ازجاذبه های شهر زاهدان از جمله موزه منطقه ای جنوب شرق زاهدان بازدید خواهند داشت. 

معاون گردشگری استان بیان کرد: این گروه همچنین از ظرفیت های گردشگری میرجاوه و خاش و در ادامه مسیر از جاذبه های شمال استان در شهرستانهای هامون و نیمروز بازدید خواهند کرد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان افزود: طی رایزنی های صورت گرفته، تخفیف های ویژه ای در بخش خصوصی شامل این قشر از گردشگران میشود. 

این مسئول ادامه داد: با هدفگذاری ای که صورت گرفته قرار است با همکاری دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری سیستان و بلوچستان،  مقدمات حضور بیش از ۱۰ هزار نفر از مجموع ۶۰ هزار گردشگر بازنشسته ای که در قالب برنامه سفر با تورهای برنامه ریزی شده در ایران سفر میکنند را فراهم آوریم. 

وی گفت: بازنشستگان با علائق ویژه از فرصت های جدید گردشگری برای ورود نسل جدیدی از گردشگران داخلی به استان محسوب می شوند و امیدواریم زمینه افزایش حضور  آنها در سیستان و بلوچستان بیش از گذشته با همکاری دستگاههای ذیربط و مشارکت بخش خصوصی فراهم شود. 

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۹۵

بازدید دیروز

۲۳۹۳

بازدید ماه

۴۲۰۰۵

بازدید کل

۲۰۰۲۲۶۰

افراد آنلاین

۲۱