مدیرکل میراث فرهنگی،   صنایع   دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان:

اندونزی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری سیستان و بلوچستان اس

EN

مدیرکل میراث فرهنگی،   صنایع   دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان:

جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ | 00:2335 بازدید

       


اندونزی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری سیستان و بلوچستان است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: اندونزی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان است.


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، علیرضا جلال زایی صبح امروز در دیدار با سفیر اندونزی در زاهدان اظهار کرد: اندونزی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان است.

او با تاکید بر این پیشنهاداتی که امروز مطرح می شود از طرف وزارت خانه میراث فرهنگی و گردشگری پذیرفته است گفت: در جشنواره فرهنگ و هنر ساحل نشینان کشور که به میزبانی چابهار برگزار ‌می شود و حاضریم موقعیت و مکان به این کشور بدهیم تا در این جشنواره شرکت و تبادلات صنعت گردشگری استان را مطرح کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: در زمینه تبادل هفته های فرهنگی بین سیستان و بلوچستان و کشور اندونزی نیز می شود همکاری های خوبی داشت و کشور اندونزی اگر آژانس یا آژانس هایی دارند که تمایل به فعالیت در کشور دارند می توانند به سیستان و بلوچستان آمده و ما مکان و امکانات لازم را برای تبلیغ در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

جلالزایی ادامه داد: همچنین کشور اندونزی می تواند در نمایشگاه هایی که ما در استان یا تهران برگزار می کنیم نیز اگر فرد تاثیرگذاری در حوزه گردشگری دارند را معرفی کنند.

او گفت: اگر فردی هم در فضای مجازی کشورشان به عنوان برترین ها فعالیت دارند و می توانند به معرفی ظرفیت های گردشگری استان کمک کنند معرفی  کنند.

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۹۹

بازدید دیروز

۲۳۹۳

بازدید ماه

۴۲۰۰۹

بازدید کل

۲۰۰۲۲۶۴

افراد آنلاین

۲۶