معاون گردشگری سیستان و بلوچستان:

شهید سردار سلیمانی چهره ای صلح طلب بود که اقداماتش سهم گردشگری خاورمیانه را افزایش داده بود 

شهید سردار سلیمانی چهره ای صلح طلب بود که اقداماتش سهم گردشگری خاورمیانه را افزایش داده بود 

یادداشت روز

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان:

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۴۰ بازدید


شهید سردار سلیمانی چهره ای صلح طلب بود که اقداماتش سهم گردشگری خاورمیانه را افزایش داده است

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: سلیمانی چهره ای صلح طلب بود که برای بقای امنیت در منطقه تلاش می کرد و این اقدام او سهم گردشگری خاورمیانه را در سالهای اخیر افزایش داده بود.

سردار سلیمانی سالها برای رسیدن به خاورمیانه آرام و با ثبات بدون دخالت بیگانگان تلاش کرد.

شهید سلیمانی با نهادینه کردن فرهنگ و ادب مقاومت چهره ای ماندگار در تاریخ ایران و مقاومت اسلامی از خود بر جای گذاشت و خدمتگزار واقعی و بی ادعای ایران و اسلام بود که بیش از هر چیز به عزت اسلام می اندیشید.

این سردار بزرگ ایرانی برای پایان رنج و خشونتی که بشر در منطقه خاورمیانه از جانب داعشی‌ها و گروههای تکفیری تحمل می کرد، تا پای جانش ایستادو آرامش را با آگاهی بخشیدن به مردمان این منطقه هدیه داد.

قاسم سلیمانی برای رسیدن به صلح پایدار می جنگید و هدفش عزت مسلمانان در ارتباط و تعامل با جامعه جهانی بود.

او همواره برای صلح و افزایش امنیت در منطقه تلاش کرد، وادار کردن خشونت طلبان منطقه به تسلیم و برقراری آرامش در کشورهایی که همیشه مستعد جنگ افروزی های داخلی و خارجی بوده اند، بخشی از خدمات سردار سلیمانی به توسعه صلح و افزایش حضور مردم دنیا در منطقه جهت احیای تمدن نوین اسلامی است.

کارنامه سردار سلیمانی سرشار از تلاش برای صلح و برقراری امنیت است ایشان با آگاهی دادن به جوانان منطقه درصدد افزایش دوستی ملت ها در سایه احترام متقابل و پرهیز از تعصبات کورکورانه بودند
آمریکا با این اقدام کور، صلح و ثبات در منطقه خاورمیانه را هدف گرفته است تا مردم دنیا با اطلاعات جعل شده و دروغ ، نسبت به دنیای اسلام قضاوت نموده وهراس نسبت به سفر به این منطقه بیشتر گردد اما خون شهید سلیمانی چراغ راه ملت های منطقه برای رسیدن به صلح و امنیت پایدار خواهد شد

دیدگاه خود را بیان کنید