دیدار مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان

EN

دیدار مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان

چهار‌شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | 13:38325 بازدید


صبح امروز مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد. 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان به همراه جمعی از همکاران به مناسبت سال جدید و تبریک ایام عید، صبح امروز با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد. 
در این دیدار آیت الله سلیمانی اظهار کرد: احیای اموات و نگهداری بقعه ها و آثار تاریخی میتواند کمک کار اندیشه ما باشد و این اندیشه باید پاسداری شود. 
امام جمعه زاهدان در قالب پیشنهاد افزود: برای رسیدن به اهداف و توسعه جاذبه های گردشگری از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنید. 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار به تشریح عملکرد نوروزی پرداخت و اظهار کرد: در بین آثار تاریخی استان بیشترین گرایش به شهر سوخته بوده و این مکان در سیستان و بلوچستان از لحاظ بازدید کننده و جذب گردشگر در صدر قرار دارد. 

وی  با بیان اینکه بیشترین زحمات را در ایام نوروز و میزبانی از گردشگران  مردم سیستان و بلوچستان کشیدند، افزود: بسیار امیدواریم کا با تلاش بیشتر و برنامه هایی روشن تر به اهداف مان برای توسعه استان و جذب گردشگر خواهیم رسید. 

کامبیز مشتاق گوهری بیان کرد: در شهرستان هامون میزبانی شایسته ای از کارکنان این حوزه شاهد بودیم.

این مسئول ادامه داد: جاذبه های گردشگری بسیاری در منطقه بلوچستان وجود دارد و در حوزه آثار تاریخی اقدامات سازنده ای را در دستور کار داریم تا شناخت بیشتری در حوزه تاریخی بلوچستان هم صورت بگیرد. 
وی خاطرنشان کرد: ایجاد و راه اندازی  پایگاه میراث فرهنگی بمپور یکی از کار های مثبتی بوده که در سال گذشته انجام گرفته و در حوزه پژوهش اقدامات گسترده ای را در سال جدید در دستور کار خواهیم داشت.
انتهای پیام/مقیمی


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۰۴۲

بازدید دیروز

۹۷۹

بازدید ماه

۱۰۴۲

بازدید کل

۱۳۴۸۵۶۶

افراد آنلاین

۴