معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان: 

هتلها و مراکز اقامتی حلقه مهم در زنجیره گردشگری هستند

EN

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان: 

چهار‌شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ | 20:33193 بازدیدمعاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: هتلها و مراکز اقامتی حلقه مهم در زنجیره گردشگری هستند. 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، نشست معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با مدیران تاسیسات گردشگری استان برگزار شد. 

مجتبی میرحسینی در این نشست با اشاره به این که یکی از حلقه های مهم در زنجیره گردشگری، هتلها هستند اظهار کرد: مدیران هتلها باید در زمینه آموزش کارکنان و به ویژه مدایران داخلی شان تلاش زیادی انجام دهند. 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: آموزش هایی را برای مدیران و کارکنان هتلها در دستور کار قرار دادیم تا با استفاده از این آموزش ها منابع انسانی متخصصی تربیت کنیم تا باعث افزایش رضایت مهمانان بعنوان سفیران معرفی استان   و بازگشت دوباره آنها به استان باشیم.

این مسئول نقش دفاتر خدمات گردشگری و مدیران این دفاتر در ایجاد تقاضای سفر به استان سیستان و بلوچستان را نقشی مهم عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه حوزه گردشگری حوزه پویایی است و بازار اشباعی دارد اگر نتوانیم در رقابت با سایر استانها و کشورها از مزایای گردشگری خودمان در تنوع بخشی به مقاصد گردشگری استفاده کنیم نمی توانیم در بازار گردشگری موفق عمل نماییم.

وی گفت: مهمان، میزبان و محیط ارکان مهم مثلث گردشگری  هستند و اگر به این 3 رکن توجه نکنیم نمی توانیم رفاه گردشگران را فراهم و شرایط را برای حضور بیشتر آنها فراهم کنیم. 

میرحسینی در پایان با اشاره به اینکه قرار است تور گردشگران خارجی در آبانماه امسال در استان برگزار شود، خاطرنشان کرد: حرکت گردشگری در استان سیستان و بلوچستان، حرکتی امیدبخش و رو به رشدی است و حضور تور گردشگران خارجی با برنامه قبلی در این استان به این معنی است که تغییرتصویر  ذهنی  نسبت به سیستان و بلوچستان صورت گرفته است. 
انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۰۰۰

بازدید دیروز

۱۲۴۹

بازدید ماه

۴۲۱۴۲

بازدید کل

۱۲۹۵۳۲۸

افراد آنلاین

۳