به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت

دیدار مدیرکل و فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان 

EN

به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت

سه‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | 14:07247 بازدید

 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی، مدیرکل و فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با فرمانده انتظامی استان دیدار و گفتگو کردند. 

در این نشست، سردار قنبری ضمن تاکید بر همکاری بیشتر در حوزه میراث فرهنگی با این اداره کل اظهار کرد: یکی از ظرفیت های خوب استان سیستان و بلوچستان جاذبه های گردشگری استان است و باید در جذب گردشگر به این استان تلاش کنیم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان این که آثار فرهنگی سیستان و بلوچستان مورد تهدید واقع شده افزود: باید بتوانیم از ظرفیت ها به نفع مردم استان استفاده کنیم.

وی گفت: سیستان و بلوچستان از لحاظ معرفی به استانها و کشورهای دیگر مظلوم واقع شده و باید در راستای مثبت کردن نگاه ها به این استان تلاش بیشتری صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه بازتاب منفی سیستان و بلوچستان زیاد بوده و معرفی بدی از این استان شکل گرفته است گفت: ذره ای از خاک سیستان و بلوچستان توسط دشمن گرفته نشده است.

سردار قنبری بیان ککرد: باید همه کمک کنیم و از آثار فرهنگی کمک بگیریم و این تلاش ها نیز یک اعتبار فرااستانی می‌خواهد تا شاهد موفقیت های بیشتر در این زمینه باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان در این نشست اظهار کرد: در سالهای اخیر اقدامات مثبتی در حوزه های مختلف صورت گرفته است و ظرفیت های استان، مشکلات و تهدیدات مربوط به حوزه فرهنگی و تاریخی بازخورد خوبی داشته است.

کامبیز مشتاق گوهری با بیان اینکه در بحث گردشگری یکی از ظرفیت های مهم استان آثار و طبیعت بی نظیر آن است، افزود: یکی از عوامل تضمین کننده حسن شهرت استان آمد و رفت می باشد و حضور گردشگران خارجی یکی از اقدامات مهم در این استان است که می تواند در این زمینه کمک زیادی کند.

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال یکی از فرصت هایی است که وجود گردشگران در استان بوجود می آورد گفت: در بحث آشنایی نیروهای مرتبط با گردشگران خارجی دوره های مختلف را برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۰۰۹

بازدید دیروز

۹۷۹

بازدید ماه

۱۰۰۹

بازدید کل

۱۳۴۸۵۳۳

افراد آنلاین

۱۳