نهم آذرماه برگزار میشود 

همایش از ایده تا کسب و کار در ایرانشهر

EN

نهم آذرماه برگزار میشود 

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ | 07:37175 بازدید


رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر گفت: همایش از ایده تا کسب و کار نهم آذرماه امسال در ایرانشهر برگزار میشود. 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، عبدالحمید خدایاری اظهار کرد: همایش از ایده تا کسب و کار را در ایرانشهر نهم آذرماه در ایرانشهر برگزار می شود.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر افزود: در خلال این همایش کارگاههایی با عناوین ایده پردازی، مدل کسب و کار، نحوه ارائه با استادی دو تن از چهره های نامی کشور در حوزه کارآفرینی به نامهای حسین شورستانی و فرید شاهمرادی با هدف کشف ایده های خلاق و بها دادن به کسب و کارهای کوچک و زودبازده با نگاه به تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار می شود که در پایان به سه تیم برتر جوایز متناسبی اهدا خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: این همایش از ساعت هشت صبح روز پنج شنبه نهم آذر با افتتاحیه و ثبت نام تیم ها شروع و در ساعت بیست با معرفی تیم های برتر و اهدای جوایز خاتمه خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: این همایش با تعامل و همکاری ادارات میراث فرهنگی ایرانشهر، شهرداری و شورای شهر، مرکز علمی کاربردی اندیشه نو، جهاد کشاورزی، دانشگاه ولایت، پارک علم و فناوری استان، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، موسسه عالی علمی کاربردی مهارت و بنیاد ملی نخبگان استان، سازمان بسیج دانشجویی استان، اداره کل فنی و حرفه ای استان، دانشگاه آزاد اسلامی ایرانشهر و فرمانداری ویژه ایرانشهر و مرکز آموزش علمی کاربردی کشاورزی بمپور با مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای ایرانشهر در محل دانشگاه ولایت برگزار خواهد شد.
انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۹۸۱

بازدید دیروز

۱۲۴۹

بازدید ماه

۴۲۱۲۳

بازدید کل

۱۲۹۵۳۰۹

افراد آنلاین

۳