28 آذرماه برگزار میشود

همایش خورشید ولایت در ایرانشهر

EN

28 آذرماه برگزار میشود

پنج‌شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ | 06:4212 بازدید

 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، با توجه به در پیش بودن سالروز تبعید رهبر معظم انقلاب در ۲۸ آذر 56، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ایرانشهر عصر امروز با حضور اعضای شورا با موضوع همایش خورشید ولایت حضور معاونت استاندار وفرماندار ویژه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

در این جلسه داودی معاون استاندار و فرماندار ویژه بر برگزاری باشکوه این همایش تاکید کرد و حجت الاسلام ابطحی امام جمعه ایرانشهر نیز با درخشان خواندن این ظرفیت و استفاده هر چه بهتر از آن با برنامه ریزی دقیق و تشکیل کارگروهها و حضور مهمانان ویژه از مرکز کشور ارزشمند خواند.

عبدالحمید خدایاری رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر با پیشنهاد تشکیل کارگاههای جانبی در روز همایش با موضوعات تبین جایگاه ولایت فقیه و نقش آن در معادلات ملی و منطقه ای و جهانی، آمادگی خود را در جهت برپایی نمایشگاه جنبی در جهت به نمایش گذاشتن ظرفیت های شهرستان از جمله صنایع دستی و تامین شرایط بازدید از موزه قرآن و عترت (بیت رهبری) را در روز همایش اعلام کرد.

وی گفت: اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر به دلیل متولی بودن بیت رهبری در ایرانشهر که اکنون موزه قرآن و عترت هست برگزار کننده اولین دوره این همایش بوده که در قلعه ناصری برگزار شد.

گفتنی است؛ همایش خورشید ولایت با حضور مهمان ویژه دکتر غلامعلی حدادعادل به عنوان سخنران محوری در تاریخ سوم دی ماه در محل دانشگاه ولایت برگزار خواهد شد.
انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۱۱۹۳

بازدید دیروز

۱۰۷۳

بازدید ماه

۲۶۳۷۱

بازدید کل

۷۵۱۰۷۰

افراد آنلاین

۲

مشخصات استان

معرفی استان 

فرهنگ عامه، معرفی شهرستانها و جاذبه های تاریخی و طبیعی، هنرهای سنتی، موزه ها و تاسیسات گردشگری استان. PDF.

 

مرکز

زاهدان

 مساحت

180726 کیلومتر مربع

 جمعیت 1395

2534327 نفر

پراکندگی

1206  

  شهرستانها

19

 استاندار 

سید دانیال محبی نیا