معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان: 

تعطیلات زمستانی فرصتی ویژه برای گردشگری استان‌های جنوبی و شرقی ایران است

EN

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان: 

چهار‌شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ | 09:48392 بازدید

 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، شب گذشته نشست برنامه‌ریزی سفرهای زمستانه در محل دفتر معاونت گردشگری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

در این نشست مجتبی میرحسینی با اشاره به اینکه زمستان بیشتر استانها سرد و برخی استانها نیز آلوده هستند سیستان و بلوچستان در این فصل بهترین آب و هوا رابرای سفرهای گروهی هم میهنان دارا می باشد.

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: گردشگران در کنار تنها بندر اقیانوسی ایران می توانند سرگرم تفریح و لذت بردن از سواحل بکر جنوب استان سیستان و بلوچستان باشند.

میرحسینی گفت: تعطیلات زمستانه فرصت ویژه گردشگری استانهای جنوبی ایران است واگر در این فصل تعطیلات زمستانه پیش بینی شود توزیع سفر در طول سال اتفاق خواهد افتاد و مردم سیستان و بلوچستان بهره‌مند از مزایای حضور گسترده گردشگران در این فصل خواهند بود.

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان  ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در قالب ستاد اجرایی خدمات سفر استان را زمینه ساز ثبت خاطره ای ماندگار در ذهن گردشگران دانست و بیان کرد: مردم سیستان و بلوچستان به مهمانوازی معروفند و محصول گردشگری ما در این استان گردشگری فرهنگی است که با توجه به حفظ آیین ها و آداب و رسوم و خرده فرهنگ ها در نواحی مختلف شاهد افزایش حضور گردشگران در استان باشیم.

میرحسینی ایجاد و تکمیل زیرساخت های گردشگری، آموزش و تبلیغات هدفمند در استان را لازمه خروج و جهش از شیوه پیشه وری به نوین گردشگری دانست و اعلام کرد: در سال اقتصاد مقاومتی توجه به گردشگری در رویکرد کلی استان به عنوان محرک توسعه جهت افزایش اشتغال و تولید بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام


دیدگاه خود را بیان کنید

بازدید روز

۲۲۸

بازدید دیروز

۳۵۶۴

بازدید ماه

۶۳۳۵۱

بازدید کل

۱۸۳۷۸۲۰

افراد آنلاین

۱۳