سازمان میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان

اخبار

۲۰ طرح گردشگری تا پایان سال ۹۹ در سیستان و بلوچستان به بهره برداری میرسد

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۰ طرح گردشگری با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیارد ریال تا پایان سال ۹۹ در سطح استان به بهره برداری میرسد.

۰۹:۳۲
۸ / ۸ / ۱۳۹۹

۷۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار برای تامین زیرساخت های گردشگری سیستان و بلوچستان هزینه شده است

معاون سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۷۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار برای تامین زیرساخت های گردشگری سیستان و بلوچستان هزینه شده است

۱۶:۰۳
۲۹ / ۷ / ۱۳۹۹

آغاز عملیات مرمت قلعه سب سیب و سوران

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: عملیات مرمت قلعه تاریخی سب شهرستان سیب و سوران با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال آغاز شد. 

۱۰:۴۶
۲۰ / ۷ / ۱۳۹۹

آغاز فصل سوم مرمت بنای تاریخی بزی خالصی در نیمروز

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیمروز گفت: فصل سوم مرمت بنای تاریخی بزی خالصی در شهرستان نیمروز با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال آغاز شد. 

۱۴:۱۳
۱۶ / ۷ / ۱۳۹۹

مرمت ۳ نسخه خطی در موزه منطقه ای جنوب شرق کشور

رئیس امور موزه های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان از مرمت ۳ نسخه خطی در موزه منطقه ای جنوب شرق کشور در زاهدان خبر داد. 

۰۹:۲۴
۱۵ / ۷ / ۱۳۹۹

۷۵۰ مورد پایش آثار تاریخی توسط نیروهای یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: در ۶ ماهه امسال ۷۵۰ مورد پایش آثار تاریخی توسط نیروهای یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صورت گرفته است. 

۱۲:۳۰
۱۴ / ۷ / ۱۳۹۹

آغاز سومین فصل از مرمت قلعه قصرقند 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، منصوره ملاالهی اظهار کرد: سومین فصل از مرمت قلعه قصرقند از ابتدای مهرماه امسال با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال آغاز شد. 

۱۳:۳۲
۱۳ / ۷ / ۱۳۹۹

مرمت قلعه بلقیس سراوان با اعتبار یک میلیارد ریال

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، منصوره ملاالهی اظهار کرد: مرمت قلعه بلقیس سراوان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال و بافت تاریخی روستای ناهوک این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال آغاز شد

۱۲:۲۰
۱۲ / ۷ / ۱۳۹۹
تعداد رکورد : 2321