برای اولین بار صورت میگیرد

معرفی سیستان و بلوچستان در نمایشگاه فیتور اسپانیا 

معرفی سیستان و بلوچستان در نمایشگاه فیتور اسپانیا 

برای اولین بار صورت میگیرد

پنج‌شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۱۰۴۲ بازدید

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: سی و هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا ۲۸ دی ماه تا دوم بهمن ماه سال‌جاری در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود و سیستان و بلوچستان نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: فیتور به نوعی، نقطه مرجع توریسم دنیا برای متخصصین حرفه گردشگری به شمار می‌آید و فضای تجاری مناسب برای حضور و ملاقات آژانس‌های گردشگری، هتل‌ها، مشاورین و کارشناسان توسعه گردشگری و سایر متخصصین حرفه گردشگری و توریسم جهانی است.

این مسئول با بیان اینکه هزینه هایی که در حوزه گردشگری می شود به نوعی سرمایه گذاری است، افزود: توجه به این حوزه می تواند کمک فراوانی به اشتغالزایی و درآمدزایی و رشد اقتصادی داشته باشد.

وی گفت: نمایشگاه فیتور فرصتی است تا بتوانیم محصولات گردشگری استان را به دنیا معرفی کنیم.

میرحسینی بیان کرد: ملاقات و فرصت مذاکره مستقیم با نمایندگان گردشگری جهان، بخش‌های متخصص در حوزه گردشگری، فراهم آوردن فرصت‌های جدید در صنعت توریسم سیستان و بلوچستان، تبلیغ برند‌های گردشگری و معرفی تولیدات صنایع دستی منحصر به فرد استان از جمله اهداف شرکت در این نمایشگاه می باشد.
انتهای پیام