معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی  و گردشگری سیستان  و بلوچستان:

دو حوزه بنیاد مسکن و میراث فرهنگی می‌توانند در بحث توانایی اقتصاد محلی موثر باشند

دو حوزه بنیاد مسکن و میراث فرهنگی می‌توانند در بحث توانایی اقتصاد محلی موثر باشند

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی  و گردشگری سیستان  و بلوچستان:

چهار‌شنبه ۵ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۶۲۷ بازدید


معاون اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: دو حوزه بنیاد مسکن و میراث فرهنگی می‌توانند در بحث تقویت اقتصاد محلی موثر باشند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، آریا نارویی روز گذشته در مراسم امضای تفاهم‌نامه سه جانبه بین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بنیاد مسکن و اداره امور روستایی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: دو حوزه بنیاد مسکن و میراث فرهنگی می توانند در بحث توانایی اقتصاد محلی موثر باشند.

معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: توجه اداره میراث فرهنگی از سالهای قبل به حوزه روستایی و عشایری توجه خوبی بوده و در دو سال اخیر وارد فاز اجرایی شده است.

این مسئول ادامه داد: در بخش سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری 17 پروژه فعال وجود دارد، در بحث اقامتگاه‌های بومگردی نزدیک به 2 سال است که نگاه ویژه‌ای به واحد های بومگردی شده که رشد خوبی داشته است.

نارویی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه با موضوع توسعه اقامتگاه‌های بومگردی امضا می‌شود بیان کرد: اغلب تفاهم‌نامه به صورت کتابخانه‌ای و بدون اجدای مفاد آنها باقی می‌ماند اما تلاش می‌کنیم تا بندبند این تفاهم‌نامه‌وار فاز اجرایی شود.

انتهای پیام