نوروز 97 صورت میگیرد 

اجرای طرح پیشتاز راهنما در زاهدان

اجرای طرح پیشتاز راهنما در زاهدان

نوروز 97 صورت میگیرد 

پنج‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۹۹۶ بازدید

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، وحیده رخشانی در جلسه ستاد خدمات سفر (کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات امور فرهنگی و فضای مجازی) در سالن جلسات موزه منطقه ای جنوب شرق اظهار کرد: در ایام نوروز 3 جشن در شهرهای نصرت آباد، کورین و گوربند و 2 جشنواره نیز در شهرستان زاهدان برگزار میشود.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان افزود: تمامی اطلاعات شهرستان زاهدان را که مجموعه کاملی از اطلاعات و توصیه های ارگان های دست اندر کار است، در قالب بروشور جمع آوری کرده که در اختیار مهمانان نوروزی قرار خواهیم داد.

این مسئول ادامه داد: یک فرم نظرسنجی تهیه شده که در اختیار هلال احمر قرار داده می شود که در ورودیهای شهر و یا در مراکز اقامتی بین مسافران نوروزی توزیع شود.

وی گفت: اجرای طرح پیشتاز راهنما با همکاری سازمان دانش آموزی در ایام نوروز به صورت آزمایشی انجام خواهد شد.

رخشانی ادامه داد: در این طرح قرار است تعدادی دانش آموز نخبه آموزش ببینند و در موزه پست و یا زائرسراها مستقر شوند و خدمات و اطلاع رسانی انجام دهند.

وی در پایان گفت: برپایی بازارچه نوروزی و نمایشگاه صنایع دستی از دیکر برنامه های اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زاهدان میباشد.
انتهای پیام