در ایام نوروز صورت میگیرد 

ایجاد غرفه انتشارات و کتاب در پایگاه شهرسوخته

ایجاد غرفه انتشارات و کتاب در پایگاه شهرسوخته

در ایام نوروز صورت میگیرد 

پنج‌شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۹۳۸ بازدید


مدیر پایگاه شهرسوخته گفت: در ایام نوروز 97 غرفه انتشارات و کتاب هایی که مربوط به شهر سوخته است، در این پایگاه ایجاد میشود.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، روح الله شیرازی اظهار کرد: از 25 اسفندماه برنامه های نوروزی در پایگاه شهرسوخته آغاز میشود و تا 15 فروردین 97 ادامه خواهد داشت.

مدیر پایگاه شهرسوخته افزود: جشنواره محلی با ایجاد غرفه های صنایع دستی، غذاهای محلی، سوغات و غیره از برنامه هایی است که در ایام نوروز در این پایگاه اجرا میشود.

وی گفت: در این غرفه انتشارات و کتاب های باستان شناسی مربوط به منطقه سیستان بویژه شهرسوخته برای بازدیدکنندگان ایجاد میشود.

شیرازی بیان کرد: حداقل 8 راهنمای گردشگری برای معرفی این اثر به کار گرفته شدند تا در ایام نوروز از ساعت 8 صبح تا 5 بعدازظهر در سایت شهرسوخته مستقر باشند.

مدیر پایگاه شهرسوخته سیستان افزود: توزیع اقلام فرهنگی از قبیل کتاب، بروشور، نقشه و غیره در میان بازدیدکنندگان از سایر برنامه هایی است که به مناسبت عید نوروز در پایگاه شهرسوخته برای بازدیدکنندگان در دست در کار قرار گرفته است.

گفتنی است؛ شهرسوخته یکی از آثار شاخص و جهانی استان سیستان و بلوچستان است که سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی را جذب میکند.

انتهای پیام