رییس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری چابهار خبر داد :

افتتاح ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی  بصورت مشترک با سازمان منطقه آزاد چابهار

افتتاح ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی  بصورت مشترک با سازمان منطقه آزاد چابهار

رییس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری چابهار خبر داد :

سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۵۸۴ بازدید

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان ، عبدالحمید بلوچزاده خبر داد : ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی به صورت مشترک با سازمان منطقه آزاد چابهار امروز افتتاح شد .

این مقام مسئول افزود : با توجه به اینکه چابهار قطب گردشگری کشور می باشد سالیانه تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی برای سپری کردن تعطیلات خود در کنار سواحل اقیانوس هند به این شهر ساحلی تشریف می آورند .

رییس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری چابهار گفت : هر چه بهتر برگزاری و مدیریت ستاد و ساماندهی مسافران در چابهار از سایر نقاط از لحاظ تعداد گردشگر از اهمیت بالایی بر خوردار است .

وی ادامه داد : هدف اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری چابهار علاوه بر ساماندهی مسافران، قصد دارد مسافران را با خاطراتی خوب از شهرستان بدرقه کنند تا بعنوان سفیران معرف این سرزمین ناشناخته عمل کرده تا بعنوان گزینه های جاذبی برای جذب گردشگر استفاده شوند .

عبدالحمید بلوچ زاده اظهار کرد : حضور سازمان منطقه آزاد در کنار دستگاه های اجرایی سطح شهرستان یکی از نقاط قوت این افتتاحیه بود که با رایزنی خردمندانه جلال زایی سرپرست محترم اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان انجام گردید .
انتهای پیام / ب