امشب صورت گرفت

  آغاز رقابت بزرگترین مسابقه استعدادیابی موسیقی سیستان و بلوچستان با حضور سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان  

  آغاز رقابت بزرگترین مسابقه استعدادیابی موسیقی سیستان و بلوچستان با حضور سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان  

امشب صورت گرفت

شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۹۲۶ بازدید

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، عبدالحمید بلوچ زاده اظهار کرد: بزرگترین رقابت استعداد یابی موسیقی سیستان و بلوچستان با حضور سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

وی گفت: این رقابت استعداد یابی در مجموعه پارک بهاران دریای بزرگ به مدت 10 شب برگزار میشود.

رییس اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چابهار اظهار افزود: در این ده شب خوانندگان برگزیده به رقابت می پردازند که در آخرین شب خواننده ای که بیشترین امتیاز را کسب کند برنده رقابت خواهد شد.

علیرضا جلال زایی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان برگزاری نمونه این رقابت ها که باعث کشف استعداد های خوانندگی در بین مردمان منطقه می شود را مفید خواند و تاکید کرد: اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری چابهار برگزاری و حمایت از این برنامه ها را در دستور کار خود قرار دهد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان تاکید کرد: علاوه بر ایام نوروز وجود مراسم هایی که باعث ایجاد انگیزه و اشتغال بین جوانان می شوند باید در دستور کار ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان های استان قرار گیرند.

رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری چابهار گفت: برای ایجاد اشتغال پایدار در منطقه بیش از ۵۰ غرفه برای فروش صنایع دستی صنعتگران شهرستان و استان در کنار این رقابت استعداد یابی ایجاد شده است.

وی افزود: در اولین روز رقابت بیش از 2 هزار و ۵۰۰ بلیط شرکت در مراسم به فروش رسیده است.

انتهای پیام / ب