سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد 

رشد 24 درصدی اقامت در تاسیسات گردشگری سیستان و بلوچستان در ایام نوروز 97

رشد 24 درصدی اقامت در تاسیسات گردشگری سیستان و بلوچستان در ایام نوروز 97

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد 

چهار‌شنبه ۵ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۷۶۴ بازدید

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، علیرضا جلال زایی در دیدار نوروزی و اولین نشست فصلی با کارکنان اداره کل میراث فرهنگی استان اظهار کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سعی دارد در سال جدید نگاه سازمان را که از بالا به پایین منعطف هست در سیستان و بلوچستان، توسعه دهد و با آغاز سال نو، لازم است که یک تفاهم کلی میان کارکنان بوجود بیاید تا به اهداف مان برسیم.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: ستادی با عنوان ستاد اجرایی خدمات سفر متشکل از 12 کمیته تشکیل شد که در روزهای نخست سال 9 ماموریت ها و بازدیدهای زیادی را انجام داد که در این میان 3 بار از منطقه تنگه سرحه نیکشهر بازدید شد.

این مسئول ادامه داد: بالاترین میزان ورودی به استان، 718 هزار نفر بوده که از 25 اسفندماه سال گذشته تا 15 فروردین ماه امسال به 830 هزار نفر رسیده و 11 درصد رشد داشته است.

وی گفت: استان سیستان و بلوچستان در زمینه اقامت در تاسیسات گردشگری استان 24 درصد رشد داشته است.

جلال زایی با بیان اینکه اگر موفقیتی در ایام نوروز برای استان به دست آمده، حاصل تلاش همه اعضای ستاد و نیز کارکنان اداره کل میراث فرهنگی بوده، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و با تلاش همه کارکنان این اداره کل، سال 97، سالی خوب و پربار خواهد بود.

انتهای پیام