به زودی برگزار میشود

همایش پیاده روی از موزه تا گلزار شهدا

همایش پیاده روی از موزه تا گلزار شهدا

به زودی برگزار میشود

چهار‌شنبه ۵ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۵۰۶ بازدید


همایش پیاده روی از موزه تا گلزار شهدا

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، علیرضا جلالزایی صبح امروز در دیدار با ادهم کرد، مدیرکل ورزش و جوانان استان بر ایجاد روابط بیشتر در رابطه با گردشگری ورزشی تاکید کرد و گفت: اداره کل میراث فرهنگی استان آمادگی لازم برای همکاری با اداره کل ورزش و جوانان در رابطه با برگزاری هرچه باشکوه تر مسابقات بوکس المپیاد ورزشی در استان را دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: راه اندازی غرفه صنایع دستی استان، برپایی سیاه چادرهای عشایری و ارائه بسته فرهنگی به مربیان و ورزشکاران و فراهم کردن زمینه برای بازدید ورزشکاران و مربیان از موزه منطقه ای جنوب شرق از اقداماتی است که این دستگاه در زمان برگزاری مسابقات ملی بوکس انجام خواهد داد.

این مسئول ادامه داد: هر ساله در بحث گردشگری ورزشی رویدادهای مختلفی توسط اداره کل میراث فرهنگی استان در سطح استان برگزار میشود که از جمله آن میتوان به برگزاری مسابقات رالی کویر، همایش پیاده روی از منطقه حوضدار تا قلعه تاریخی رستم و غیره اشاره کرد.

وی گفت: برای اولین بار در اسفند ماه امسال جشنواره گردشگری ساحل نشینان کشور در چابهار برگزار میشود و انتظار میرود که اداره کل ورزش و جوانان استان در این زمینه همکاری های لازم را داشته باشند.

همچنین با پیشنهاد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مقرر شد همایش پیاده روی همگانی آبانماه امسال از موزه تا مزار شهدا با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان برگزار شود.

انتهای پیام