رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان اعلام کرد

حمایت حقوقی قضایی مجموعه قضایی از صنعت گردشگری در سیستان و بلوچستان 

حمایت حقوقی قضایی مجموعه قضایی از صنعت گردشگری در سیستان و بلوچستان 

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان اعلام کرد

جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۵۷۰ بازدید


حمایت حقوقی قضایی مجموعه قضایی از صنعت گردشگری در سیستان و بلوچستان

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: ما در مجموعه قضایی تلاش داریم از صنعت گردشگری استان حمایت حقوقی قضایی داشته باشیم تا با همکاری سازمان های متولی زمینه‌های گسترش بیش از پیش این صنعت در استان فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی صبح امروز در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان که با هدف ارائه آمار و راهکارهای رونق گردشگری در استان با هدف بررسی موانع احتمالی آن و برگزاری نشست کمیته امنیتی ذیل شورای پیشگیری از وقوع جرم برگزار شد ضمن تبریک مناسبت های هفته وحدت و هفته بسیج اظهار کرد: دشمن در هر شرایطی دنبال اختلاف افکنی است تا در این میان بتواند آسیب‌های اجتماعی را گسترش دهد اما وحدت و همبستگی مردم این استان تا کنون دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشته است.

وی تاکید کرد: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان نیز باید از ظرفیت وحدت و همبستگی و ظرفیت تفکر بسیجی در استان نهایت استفاده را داشته باشد.

حمیدی در ادامه با اشاره به دستور کار جلسه نیز گفت: گردشگری برای کشور و استان مقوله ای بسیار با اهمیت است و قوه قضائیه برای پیشگیری از وقوع جرم به دنبال همه ظرفیت‌هاست که گردشگری یکی از این ظرفیت‌ها است و می تواند در کنار همه منافعی که دارد به پیشگیری از وقوع جرم کمک بسیار فراوانی کند.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان ادامه داد: ارتباط متقابل گردشگری و امنیت در جامعه موضوع بسیار مهمی است و هرچه امنیت بیشتر باشد صنعت گردشگری در استان تقویت می‌شود هر چه گردشگر بیشتر باشد احساس امنیت تقویت می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در استان ما در گذشته چالش های فراوانی در حوزه امنیت وجود داشته است گفت: امنیت موجود در استان ظرفیت بسیار خوبی برا گردشگران است و اولویت ما توجه به گردشگران داخلی است که میتوانیم ظرفیت های چهار فصل این استان را به همه مردم کشور معرفی کنیم.

حمیدی در ادامه تصریح کرد: ما در مجموعه قضایی تلاش داریم از صنعت گردشگری استان حمایت حقوقی قضایی داشته باشیم تا با همکاری سازمان های متولی زمینه های گسترش بیش از پیش این صنعت در استان فراهم شود.

انتهای پیام