از امروز آغاز شد

دوره آموزشی کسب و کارهای گردشگری در موزه منطقه ای جنوب شرق

دوره آموزشی کسب و کارهای گردشگری در موزه منطقه ای جنوب شرق

از امروز آغاز شد

پنج‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۷۰۸ بازدید


دوره آموزشی کسب و کارهای گردشگری در موزه منطقه ای جنوب شرق

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، دوره آموزش کسب و کارهای گردشگری از امروز با حضور فعالین گردشگری در سالن جلسات موزه منطقه ای جنوب شرق در زاهدان برگزار شد.

مجتبی میرحسینی در این زمینه اظهار کرد: این دوره به مدت دو روز و با برگزاری ۶ دوره توسط اساتید برجسته ملی و استانی برگزار میشود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: هدف از برگزاری این دوره توانمند سازی فعالین گردشگری با کسب دانش و مهارت لازم و ارتقاء کیفیت خدمات می باشد

وی گفت: موضوعات مطروحه در این دوره شامل برندسازی مقاصد گردشگری در فضای رسانه های دیجیتال، برنامه ریزی گردشگری با رویکرد توانمندسازی جامعه محلی و رونق کسب و کارهای پایدار، تحول دیجیتال در صنعت گردشگری و نیز مبانی حقوق گردشگر و نقش آن در توسعه کسب و کارهای گردشگری است.

میرحسینی ادامه داد: از دیگر مباحثی که در این دوره آموزش داده میشود الگوهای رفتاری و آداب معاشرت در صنعت گردشگری و نیز ایران شناسی از منظر گردشگری است.

وی خاطرنشان ساخت: شرکت در این دوره برای عموم آزاد است و در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهینامه ملی و بین المللی اعطا میشود.

انتهای پیام