معاون میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

حضور متفاوت سیستان و بلوچستان در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران

حضور متفاوت سیستان و بلوچستان در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران

معاون میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۵۵۶ بازدیدحضور متفاوت سیستان و بلوچستان در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: حضور سیستان و بلوچستان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران نسبت به سال گذشته تفاوت هایی دارد که از جمله این تفاوت ها حضور فعال بخش خصوصی شامل اقامتگاههای بوم گردی، دفاتر خدمات مسافرتی، هتل ها و غیره است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: تفاوت دوم در طراحی غرفه این استان است که برگرفته از موزه منطقه ای جنوب شرق بوده و بسیار هدفمند استان را به تصویر می کشد.

وی تفاوت سوم را در محتوای ارائه شده عنوان کرد و افزود: برای اولین بار در این نمایشگاه چندین اثر از سیستان و بلوچستان رونمایی میشود و در روز نخست نیز تقویم گردشگری استان نیز با حضور معاون رئیس جمهور رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور رونمایی شد.

میرحسینی بیان کرد: رونمایی از تمبر سیستان و بلوچستان مقصد جدید گردشگری ایران با همکاری اداره پست منطقه 5 تهران، رونمایی از کتابچه معرفی مسیرهای گردشگری استان و رونمایی از کتابچه انگلیسی سفر به استان نیز در برنامه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان در این نمایشگاه است.

وی افزود: ظرفیت گردشگری دریایی استان نیز امسال در این نمایشگاه به صورت پررنگ تر نسبت به سالهای گذشته به نمایش گذاشته شده و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور نیز در بازدید از غرفه استان سیستان و بلوچستان قول همکاری برای ایجاد آکواریوم و هتل دریایی در چابهار را داد.

انتهای پیام