معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

باید به آراستگی شهرها اهمیت بیشت ی داده شود

باید به آراستگی شهرها اهمیت بیشت ی داده شود

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۵۳۲ بازدید


باید به آراستگی شهرها اهمیت بیشت ی داده شود

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، ابوذر کوثری معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در جلسه ستاد خدمات سفر استان اظهار کرد: استان سیستان و بلوچستان نسبت به سال های گذشته تفاوت های زیادی در زمینه های مختلف داشته و امسال نیز با توجه به شرایط کشور، سفرهای داخلی به نسبت سفرهای خارجی بیشتر خواهد بود.

این مسئول ادامه داد: سفرهای نوروزی بیشتر از نوع جاده ای و با خودروهای شخصی و حمل و نقل عمومی است و به همین منظور باید تدابیر و برنامه‌ریزی‌های بهتری صورت بگیرد.

وی گفت: برنامه‌ریزی‌ها نباید صرفاً برای یکسال پیش بینی شوند بلکه مسائل بلند مدت تری باید در نظر گرفته شود.

کوثری تاکید کرد: کارگروه تخصصی با هدف پشتیبانی از مصوبات جلسه تشکیل شود و تصمیمات آن به استانداری ابلاغ شود.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار افزود: بحث آراستگی شهرها در استان سیستان و بلوچستان اهمیت زیادی دارد تا ذهنیتی که در خارج از استان وجود دارد تغییر کند و زیباییهای آن دیده شود.

این مسئول بیان کرد: جایگاه های سوخت که از مسائل نوپدید در استان هستند و پدیده قاچاق سوخت در استان مسائلی هستند که فرمانداران باید برای آنها تدابیر ویژه ای بیاندیشند.

وی گفت: تردد خودروهای سوخت در جاده ها به نسبت قبل کمتر شده اما هنوز دیده می شود که این امر باعث می شود وجهه خوبی از استان نمایان نباشد و باید جلوی مسئله پلاک های مخدوش نیز گرفته شود تا ذهنیت نامناسبی برای گردشگران ایجاد نشود.

کوثری تصریح کرد: با توجه به شاخص های ناامنی و سرقت های خرد در ایام نوروز احتمال می رود این موضوع تسری پیدا کند که نیروی انتظامی باید برنامه ریزی و مدیریت نماید.

انتهای پیام