معاون میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

ارائه بسته های تشویقی به تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان

ارائه بسته های تشویقی به تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان

معاون میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۳۹۰ بازدید


ارائه بسته های تشویقی به تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: نشست کمیته ملی برنامه‌ریزی برای تورهای ورودی ایران با حضور ریاست انجمن دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران، سرکنسول ایران در کراچی پاکستان، اعضای کنسرسیوم های ایران، معاون شرکت توسعه گرشگری و مدیرت هتل های لاله ایران و مدیران انجمن های دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استانها برگزار شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان افزود: این نشست فرصت بسیار مهمی برای معرفی بیشتر استان و ارتباط دفاتر استان با شرکت ها و دفاتر تورگردان ایران را فراهم نمود.

وی ادامه داد: در این جلسه ظرفیت‌های گردشگری سیستان و بلوچستان بر اساس محصولات متنوع شمال و جنوب استان معرفی و مقرر گردید که برای تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان بسته های تشویقی در نظر گرفته شود.

میرحسینی بیان کرد: حمل و نقل رایگان برای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران که تور ورودی به مقصد سیستان و بلوچستان تعریف کنند نیز به منظور ارزان سازی سفر در قالب فم تورهای آشناسازی در نظر گرفته شده و همچنین از تخفیف ویژه واحدهای اقامتی استان نیز بهره مند خواهند شد.

وی گفت: با تشریح ظرفیت های ویژه سواحل مکران و گردشگری دریایی در این نشست برنامه ریزی شد تا فم تور آشناسازی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران بویژه دفاتری که در بحث تورهای ورودی فعالند، در نیمه دوم سال در استان برگزار شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری اینگونه نشست ها و افزایش تعامل با این مجموعه فکری و برنامه ریزان سفر و گردشگری در ایران بتوانیم در آینده نزدیک، افزایش مسافر را هم در حوزه گردشگری داخلی و هم گردشگران ورودی به استان شاهد باشیم.

میرحسینی خاطرنشان کرد: در بحث پاکستان هم برنامه ریزی نمودیم با افزایش همکاری‌های دوجانبه، شاهد اولین نشست بخش خصوصی ایران و پاکستان در زاهدان باشیم که بتوانیم زمینه همکاری‌های مشترک و تعاملات دو جانبه را فراهم نموده و مسیر جدید ایران پاکستان و هندوستان باعث شود تا دوباره به دروازه شبه قاره تبدیل شده و با افزایش تعامل بین مردم و بخش خصوصی گردشگری دو کشور شاهد توسعه و امنیت پایدار در منطقه باشیم.

انتهای پیام