از فردا برگزار میشود

جشنواره فرهنگی معرفی سیستان و بلوچستان در اصفهان

جشنواره فرهنگی معرفی سیستان و بلوچستان در اصفهان

از فردا برگزار میشود

سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۲۴۵ بازدید


جشنواره فرهنگی معرفی سیستان و بلوچستان در اصفهان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: جشنواره گردشگری معرفی سیستان و بلوچستان از فردا نهم آبانماه به مدت ۲ روز در باغ موزه چهل ستون اصفهان برگزار میشود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان افزود: اجرای موسیقی محلی، طبخ و ارائه غذاهای محلی، برپایی سیاه چادر عشایری، نمایش صنایع دستی، تبلیغات و معرفی ظرفیت های استان از طریق چاپ و نصب بنر و توزیع بروشور وکتابچه نیز از اقدامات است که در این جشنواره اجرا میشود.

وی گفت: این برنامه از ساعت ۹ الی ۱۶ پنجشنبه و جمعه نهم و دهم آبانماه اجرا میشود و از سری اقداماتی است که در راستای پویش ملی معرفی سیستان و بلوچستان برگزار میشود.

این مسئول ادامه داد: نمایشگاه عکس از ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری استان سیستان و بلوچستان نیز در گالری نگرش اصفهان برگزار میشود.

میرحسینی خاطرنشان کرد: تاکنون در راستای پویش ملی معرفی سیستان و بلوچستان اقدامات مختلفی صورت گرفته که از جمله میتوان به اجرای برنامه های شب های فرهنگی در استانهای مختلف، برگزاری تور راهنمایان گردشگری یزد در سیستان و بلوچستان، حضور فعالان گردشگری خراسان رضوی و جنوبی در سیستان و بلوچستان برگزاری فم تور آشناسازی ویژه فعالین گردشگری، فضای مجازی و خبرنگاران ایران و ... اشاره کرد.

انتهای پیام