مدیرکل میراث فرهنگی،   صنایع   دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان:

اندونزی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری سیستان و بلوچستان اس

اندونزی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری سیستان و بلوچستان اس

مدیرکل میراث فرهنگی،   صنایع   دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان:

پنج‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۶۲۲ بازدید


اندونزی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری سیستان و بلوچستان است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: اندونزی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان است.


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، علیرضا جلال زایی صبح امروز در دیدار با سفیر اندونزی در زاهدان اظهار کرد: اندونزی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان است.

او با تاکید بر این پیشنهاداتی که امروز مطرح می شود از طرف وزارت خانه میراث فرهنگی و گردشگری پذیرفته است گفت: در جشنواره فرهنگ و هنر ساحل نشینان کشور که به میزبانی چابهار برگزار ‌می شود و حاضریم موقعیت و مکان به این کشور بدهیم تا در این جشنواره شرکت و تبادلات صنعت گردشگری استان را مطرح کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: در زمینه تبادل هفته های فرهنگی بین سیستان و بلوچستان و کشور اندونزی نیز می شود همکاری های خوبی داشت و کشور اندونزی اگر آژانس یا آژانس هایی دارند که تمایل به فعالیت در کشور دارند می توانند به سیستان و بلوچستان آمده و ما مکان و امکانات لازم را برای تبلیغ در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

جلالزایی ادامه داد: همچنین کشور اندونزی می تواند در نمایشگاه هایی که ما در استان یا تهران برگزار می کنیم نیز اگر فرد تاثیرگذاری در حوزه گردشگری دارند را معرفی کنند.

او گفت: اگر فردی هم در فضای مجازی کشورشان به عنوان برترین ها فعالیت دارند و می توانند به معرفی ظرفیت های گردشگری استان کمک کنند معرفی کنند.

انتهای پیام