رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سراوان خبر داد

برگزاری کارگاه های آموزش گردشگری در سراوان

برگزاری کارگاه های آموزش گردشگری در سراوان

 

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سراوان خبر داد

چهار‌شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۴۳ بازدید


برگزاری کارگاه های آموزش گردشگری در سراوان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، حمزه ندرت زهی اظهار کرد: مجموعه کارگاه های آموزشی گردشگری در سالن کنفرانس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سراوان برگزار شد.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سراوان افزود: این کارگاه ها با هدف ارائه بهترین خدمات گردشگری و توانمندسازی جوامع محلی به مدت سه روز برگزار شد.

این مسئول ادامه داد: در روز نخست برگزاری این دوره ها موضوعاتی از جمله اقامتگاه بوم گردی بایدها و نبایدها، کدهای رفتاری گردشگری، گردشگری پایدار بایدها و نبایدها تبیین شد.

وی گفت: توان افزایی و تقویت مهارت‌های نیروهای انسانی و نیز توریسم تجربه گرا و لزوم توجه آن در استان،

ندرت زهی بیان کرد: توان افزایی دهیاران و جوامع محلی در راستای توسعه گردشگری، آشنایی با نیازهای گردشگران و چگونگی پاسخگویی به آنها، تاثیر دیجیتال مارکتینگ بر توسعه کسب و کارهای گردشگری، بازاریابی و تبلیغات در اقامتگاه بوم گردی و نیز برند سازی با استفاده از فضای مجازی و غیره در روزهای دوم و سوم در این کارگاه ها آموزش داده شد.

وی خاطرنشان کرد: در هر کلاس حدود ۴۷ تا ۵۰ فعال گردشگری حضور داشتند و در مجموع تعداد ۱۴۷ نفر در این کارگاه های آموزشی شرکت کردند که در پایان به شرکت کنندگان گواهینامه اعطا شد.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید