رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات هوایی و گردشگری سیستان و بلوچستان: 

برگزاری تورهای مشترک برای کاهش هزینه های سفر به سیستان و بلوچستان

برگزاری تورهای مشترک برای کاهش هزینه های سفر به سیستان و بلوچستان

 

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات هوایی و گردشگری سیستان و بلوچستان: 

چهار‌شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸  ۰ نظر   ۴۵ بازدید


برگزاری تورهای مشترک برای کاهش هزینه های سفر به سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مسعود كرباسچى اظهار كرد: على رغم حوادث پیش آمده در استان بویژه سيل اخیر بلوچستان بر استقبال گردشگران خارجى و داخلى ازحضور در سطح استان بسيار مناسب است و درخواست هاى زيادى براى ثبت نام تور در اين منطقه داريم.

رئيس انجمن صنفى دفاتر خدمات مسافرت هوايى و گردشگرى سيستان و بلوچستان افزود: در جلسات مختلفی که با مدیران آژانس های مسافرتی و اقامتگاه های بومگردی برگزار شده بر کاهش قیمت ها تاکید شد تا زمینه رفاه مردم و نیز حضور بیشتر گردشگران در استان فراهم شود.

وی در رابطه با گرانی هزینه بلیط پرواز تهران به زاهدان گفت: کنسل شدن پرواز یکی از ایرلاین ها به علت تغییر مسیر موجب گرانی هزینه بلیط پرواز به زاهدان است که امیدواریم به زودی این مشکل رفع شود.

کرباسچی بیان کرد: قرار است به منظور کاهش هزینه‌های سفر به استان سیستان و بلوچستان گروهی از دفاتر خدمات گردشگری استان نسبت به برگزاری تورهای مشترک اقدام کنند.

رئيس انجمن صنفى دفاتر خدمات مسافرت هوايى و گردشگرى سيستان و بلوچستان افزود: هواى لطيف ساحل عمان در جنوب استان و كوير بسيار زيباى بيابان لوت در شمال غرب زاهدان و وجود آثار باستانى متعدد در سيستان از جاذبه هاى گردشگرى استان در اين فصل است و قله تفتان در اين روزها پذيراى علاقمندان به طبیعت و كوهنوردى است.

وی خاطرنشان کرد: امنيت حاكم بر منطقه با تلاش مردم و مسئولان استان کم نظير است و این امر میتواند به حضور گردشگران بویژه گردشگران خارجی در نقاط مختلف استان کمک کند.

کرباسچی در رابطه با طرح کدینگ کارت سوخت تصریح کرد: اغلب خانواده ها با خودروی شخصی سفر میکنند که با اجرای این طرح در استان سیستان و بلوچستان به مشکل سوخت برخورد میکنند.

وی با بیان اینکه مردم نمیتوانند از استانهای دیگر در استان سیستان و بلوچستان با کارت سوخت شخصی از سهمیه شان استفاده کنند، گفت: قطعا این امر نتیجه منفی در حضور مسافران در استان میگذارد که مسئولان باید برای رفع این مشکل اقدام جدی کنند.

انتهای پیام

دیدگاه خود را بیان کنید