معاون گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

امکان بازدید مجازی از سیستان و بلوچستان در نوروز ۹۹

امکان بازدید مجازی از سیستان و بلوچستان در نوروز ۹۹

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان خبر داد

سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۱۱۴ بازدید


امکان بازدید مجازی از سیستان و بلوچستان در نوروز ۹۹

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: با راه اندازی سایت گردشگری استان امکان بازدید مجازی از ۸۰ اثر طبیعی و تاریخی استان فراهم شده است.

وی گفت: گردشگران می توانند از طریق http://www.sbtourism.ir وارد سایت گردشگری استان شده و با اطلاعات ارائه شده در این سایت به صورت مجازی به سیستان و بلوچستان سفر کنند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان افزود: در این سایت کتابچه مسیرهای گردشگری استان نیز برای معرفی ۶ مسیر گردشگری و آشنایی با ظرفیت های استان در این مسیرها بار گذاری شده است.

وی گفت: نقشه استان، کتابچه راهنمای گردشگری و معرفی استان به ۶ زبان از بخش های دیگر سایت گردشگری سیستان و بلوچستان هست که نوروزی بیاد ماندنی و خاطره انگیز برای شما به صورت مجازی فراهم خواهد کرد.

میرحسینی ضمن درخواست از مردم برای رعایت توصیه های بهداشتی، افزود: در نوروز ۹۹ به سیستان و بلوچستان سفر نکنید امکانات بهداشتی پاسخگوی بیماران کرونا و حجم سفر ها نیست و علاقمندان به سفر میتوانند بعد از شکست بیماری کرونا سفرهای خود را در تابستان و نیمه دوم سال ۹۹ به مقصد سیستان و بلوچستان آغاز کنند.

وی خاطرنشان کرد: سیستان و بلوچستان بعنوان استان چهارفصل در تابستان، خنک ترین سواحل ایران را دارد به همین دلیل با جشنواره های تابستانه ای که پیش بینی شده است میزان هموطنان عزیز خواهیم بود.

انتهای پیام