آغاز به کار هتل ها با رعایت پروتکل های بهداشتی 

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان: 

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان: 

آغاز به کار هتل ها با رعایت پروتکل های بهداشتی 

جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۲۱۲ بازدید

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان:
آغاز به کار هتل ها با رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان نظارت های بهداشتی با قوت بیشتری از سوی ناظران معاونت گردشگری و سایر دستگاههای ناظر اعمال می شود.

وی گفت: گردشگری رفته رفته در ایران و دنیا به حالت قبل باز می گردد بنابراین باید از این وضعیت استفاده کرده و از سیستان و بلوچستان یک برند جدید برای گردشگران بسازیم و ذهن آنها را با ویژگی های مثبت سیستان و بلوچستان پر کنیم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه از ابتدای اردیبهشت ماه ترددهای بین استانی آغاز شده و به همین تناسب سناریوهای مختلف خود را عملی می کنیم، افزود: در این ایام نظارت بر فعالیت های گردشگری با توجه ویژه به سلامت مردم، هدف و اولویت اصلی ما خواهد بود.

وی گفت: هتل‌ها و مراکز اقامتی در صورت تمایل می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده خدمات خود را به مردم ارائه و به صورت تدریجی آغاز به کار خود را اعلام کنند.

میرحسینی تصریح کرد: در واقع ماه مبارک رمضان در پرتو آموزه‌های معنوی و نورانی، بهترین فرصت برای تجدید همبستگی و همدلی بین مردم را فراهم آورده است.

وی گفت: ظرفیت های سیستان و بلوچستان برای رونق گردشگری رمضان بسیار متنوع است و این سرزمین ناشناخته یکی از مناطق بکر ایران برای توسعه انواع مختلف این صنعت از جمله گردشگری رمضان محسوب می شود.

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: رسوم و خرده فرهنگ های ماه رمضان در سیستان و بلوچستان قدمتی دیرینه دارد و خیلی از این آیین ها از گذشته های دور به ما رسیده است، همین قدمت بالای این فرهنگ ها بر جذابیت این آیین ها افزوده و خیلی از گردشگران تمایل دارند آن را از نزدیک مشاهده کنند.

انتهای پیام