افزایش همکاریهای مشترک اداره کل میراث فرهنگی با دانشگاه دریانوری چابهار :

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان، نشست مشترک معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی با معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه دریانوردی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان، نشست مشترک معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی با معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه دریانوردی برگزار شد.

افزایش همکاریهای مشترک اداره کل میراث فرهنگی با دانشگاه دریانوری چابهار :

جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۱۱۳۹ بازدید

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان، نشست مشترک معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی با معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه دریانوردی برگزار شد. در این نشست صمیمی دکتر بهتاج معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه دریانوردی چابهار ضمن خیر مقدم، با ابراز خرسندی از ایجاد تعامل و همکاری با اداره کل میراث فرهنگی اعلام داشت:علاوه بر برگزاری جشنواره اقوام ، برنامه ریزی جهت بازدید و آشناسازی اساتید و دانشجویان غیر بومی با آثار و جاذبه های گردشگری باعث معرفی هرچه بیشتر ظرفیت ها و توامندیهای منطقه خواهد شد. معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه افزود:تمامی این موارد در قالب تفاهم نامه مشترک قابل اجراست و دانشگاه از این اقدام بسیار استقبال خواهد نمود. در ادامه مجتبی میرحسینی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان ضمن تبریک دهه مبارک فجر موضوعات قابل طرح در تفاهم نامه در راستای همکاری مشترک را برشمردند. میرحسینی افزود:توسعه گردشگری ومسافرت دریایی اهمیت بسزایی در جذب گردشگر در این منطقه دارد که با نگاه علمی دانشگاه و ایجاد کارگروهی متشکل از دستگاههای متولی امر شاهد ایجاد انگیزه و تسهیل شرایط برای ورود سرمایه گذاران در این عرصه باشیم. معاون گردشگری اداره کل با بیان اهمیت آشنا نمودن دانشجویان و اساتید دانشگاه با آثار و جاذبه های گردشگری ،از اعلام آمادگی اداره کل میراث فرهنگی برای برگزاری این تورها خبرداد . میرحسینی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به نبود اطلاعات آثار و جاذبه های گردشگری استان در فضای مجازی به زبان انگلیسی برای دسترسی گردشگران خارجی ازمسولان دانشگاه درخواست نمودند با همکاری گروه زبان و اساتید دانشگاه اطلاعات آثار و جاذبه های استان از طریق سایت دانشگاه و سایت های مرتبط اطلاع رسانی شود. میرحسینی خاطرنشان کرد: اشتغال در صنعت گردشگری بر خلاف سایر صنایع بسیار کم هزینه تر و پاکتر می باشدکه فارالتحصیلان دانشگاه میتوانند بابرنامه ریزی به اشتغال پایدار در صنعت گردشگری دست یابند معاون گردشگری در خاتمه از اعلام آمادگی اداره کل میراث فرهنگی جهت برگزاری جشنواره های و نمایشگاههای مشترک خبر دادند و افزودند:نگاه علمی در کنار دستگاههای دولتی باعث میشود امورات با کمترین آسیب و خطا اجراشود..