معرفی سیستان و بلوچستان در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران 

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر داد

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان خبر داد

معرفی سیستان و بلوچستان در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران 

دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹  ۰ نظر   ۲۳ بازدیدمعاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان از معرفی این استان در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری در تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: سیستان و بلوچستان با نمایش ظرفیت‌های متنوع گردشگری در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری در تهران معرفی می‌شود.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی استان نقش پررنگی در معرفی استان در این نمایشگاه خواهند داشت، گفت: علاوه بر معرفی دستاوردهای استان در بخش پروژه‌های در حال اجرا و پروژه‌های افتتاح شده، معرفی مسیرهای جدید گردشگری سیستان و بلوچستان و رویدادهای گردشگری در قالب سالنامه و نیز معرفی مناطق نمونه گردشگری، روستاها و شهرهای ملی و جهانی از برنامه‌های دیگر معرفی سیستان و بلوچستان در این نمایشگاه است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: پخش ویدئوکلیپ و تصاویر جاذبه‌های طبیعی و گردشگری استان از کیوسک‌های گردشگری در این نمایشگاه برنامه‌ریزی شده است.

وی گفت: فرصت گفتگو با مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان‌های مختلف، فرصت مناسبی برای بازتوزیع سفر در شرایط جدید آغاز سفرها نیز از مزایای حضور در این نمایشگاه است.

میرحسینی با بیان اینکه غرفه سیستان و بلوچستان به ابعاد ۲۰۰ متر و با فضای مرتبط با گردشگری طراحی شده، گفت: اقلام تبلیغاتی شامل کتابچه و بروشور مسیرهای گردشگری می‌شود و معرفی مجازی استان نیز در این نمایشگاه صورت می‌گیرد.

گفتنی است؛ این نمایشگاه پنجم اسفندماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح می‌شود و تا ۸ اسفندماه دایر خواهد بود.

انتهای پیام