برخورد با واحد‌های اقامتی متخلف در سیستان و بلوچستان

رئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان اعلام کرد

رئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان اعلام کرد

برخورد با واحد‌های اقامتی متخلف در سیستان و بلوچستان

پنج‌شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۱۸۱ بازدیدرئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: با واحد‌های اقامتی متخلف در استان سیستان و بلوچستان برخورد می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، حمیدرضا کمالی اظهار کرد: در ادامه بازدیدهای کمیته نظارت ستاد اجرایی خدمات سفر استان از تاسیسات گردشگری سطح استان به تعدادی از واحد‌های متخلف تذکر داده شد.

وی گفت: در راستای این نظارت‌ها که از اوایل اسفندماه سال ۹۹ در قالب ستاد اجرایی خدمات سفر در سطح استان آغاز شده، ۱۰ مورد رسیدگی به شکایات صورت گرفته و ۶ واحد متخلف شناسایی و به اداره اماکن عمومی معرفی شدند.

رئیس گروه مراکز و خدمات گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: یکی از واحدهای اقامتی تذکر دریافت کرده و با پلمپ ۲ واحد متخلف نیز از ادامه فعالیت آنها جلوگیری به عمل آمد.

وی گفت: همچنین به یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری دیگر که تخلفاتی انجام داده بود نیز تذکر داده شده است.

کمالی بیان کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به منظور ارائه خدمات مطلوب به گردشگران نوروزی اولویت این نظارتها است و این روند بازدیدها و نظارت‌ها تا پایان فروردین‌ماه امسال به صورت روزانه ادامه خواهد دارد.

وی گفت: گزارش بازدید به همراه مستندات نظارت در سامانه جامع نظارت و آمار تاسیسات گردشگری کشور ثبت شده است.

انتهای پیام