تشدید نظارت بر رعایت مصوبات ستاد کرونا در زاهدان

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زاهدان خبر داد

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زاهدان خبر داد

تشدید نظارت بر رعایت مصوبات ستاد کرونا در زاهدان

چهار‌شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۷۱ بازدیدرئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زاهدان از تشدید نظارت بر رعایت مصوبات ستاد کرونا در این شهرستان خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان، خدیجه براهویی امروز اظهار کرد: با توجه به تاکید فرماندار مبنی بر رعایت مصوبات ستاد کرونای شهرستان، نظارت و برخورد جدی با متخلفان در راستای صیانت و حفاظت از جان و سلامت شهروندان با بازدیدهای روزانه توسط اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و شهرستان زاهدان صورت گرفت.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زاهدان افزود: در این بازدیدها به ۳ واحد تفریحی و گردشگری به‌دلیل رعایت نکردن مصوبات ستاد کرونا اخطار داده شد که در صورت توجه نکردن به اخطار مجوز بهره‌برداری آنها لغو خواهد شد.

وی ادامه داد: طبق مصوبه ستاد کرونا، در وضعیت قرمز، مراکز تفریحی، تالارها و چایخانه‌ها تعطیل و رستوران‌ها و سفره‌خانه‌ها به‌صورت غذای بیرون‌بر مجاز به فعالیت هستند.

براهویی خاطرنشان کرد: ضمن قدردانی از واحدهایی که در این شرایط با رعایت پروتکل‌ها و مصوبات ستاد همراه و همگام هستند از جامعه گردشگری درخواست می‌شود تا زمان خارج‌شدن از وضعیت حاد کنونی همکاری لازم را داشته باشند.