رئیس اداره منابع انسانی و پشتیبانی میراث فرهنگی استان خبر داد

استخدام 10 نفر نیرو براساس آزمون ادواری 

استخدام 10 نفر نیرو براساس آزمون ادواری 

رئیس اداره منابع انسانی و پشتیبانی میراث فرهنگی استان خبر داد

پنج‌شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰  ۰ نظر   ۹۳۳ بازدید


رئیس اداره منابع انسانی و پشتیبانی میراث فرهنگی استان از استخدام 10 نفر نیرو براساس آزمون ادواری سال 81 تا 84 در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از سال 95 تا کنون خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، حسین مشتاقی اظهار کرد: براساس مصوبه هیئت دولت و بخشنامه استاندار به دستگاه های اجرایی، در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی به ویژه برق، ساعت کاری دستگاه های اجرایی از ساعت 7 به 6 و 30 دقیقه صبح اعلام شده است.

رئیس اداره منابع انسانی و پشتیبانی میراث فرهنگی استان افزود: در این بخشنامه ساعت تعطیلی ادارات از ساعت 14 به ساعت 13 و 30 دقیقه اعلام شده است.

این مسئول در رابطه با بحث منابع انسانی بیان کرد: در ابتدای امسال بر اساس مصوبه هیئت دولت مبنی بر آزمون استخدام ادواری 5 نفر از نیروهای قراردادی که در آزمون استخدام ادواری سال 81 تا 84 شرکت کرده و قبول شده اند را تبدیل وضعیت کردیم.

وی گفت: براساس این مصوبه باید 10 نفر استخدام میشدند که 5 نفر از این افراد در سال گذشته و 5 نفر را امسال به استخدام اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان در آوردیم.
انتهای پیام